У дитинстві я мріяла стати лікарем, щоб надавати допомогу людям, рятувати життя. У підлітковому віці дуже подобалася професія психолога. Хотілося надавати психологічну допомогу підліткам, які є одинокими, замкнутими, роздратованими. У 11 класі до нашої школи приходили викладачі з інституту проводити профорієнтаційну роботу. Мені сподобалася розповідь про професію соціального працівника. Я почала більше дізнаватися про діяльність соціальних працівників через мережу Інтернет, від працівників соціальних служб. Потім подала документи до Білоцерківського інституту економіки і управління на спеціальність соціальну роботу. Ось вже позаду і третій курс.
Мене привабила ця спеціальність тим, що я мріяла допомагати людям, а соціальний працівник допомагає тим, хто потребує допомоги: психологічної, соціальної, матеріальної, консультативної. Все це навчають викладачі кафедри соціальної роботи. Навчатися дуже цікаво, бо викладачі кафедри прагнуть поряд з теоретичним матеріалом проводити практичні: тренінги, рольові ігри, інтерактивні заняття. Всі матеріали по підготовці до семінарських та практичних занять можна знайти в інститутській бібліотеці. Навчальний заклад багато має періодичних видань.
Для мене є цінним те, що в Білоцерківському інституті економіки і управління дають можливість розвиватися творчо, реалізовувати творчий потенціал кожного студента. Таке розуміння дало можливість мені пройти шлях від інститутських конкурсів до всеукраїнських.
При кафедрі соціальної роботи працює гурток «Волонтер», де студенти мають можливість розвивати професійні навички майбутніх соціальних працівників. В інституті активно діє студентська рада, яка організовує цікаве дозвілля для студентів.
Отже, хто бажає здобути сучасну професію соціального працівника – вступайте до нашого Білоцерківського інституту економіки і управління і не пожалкуєте.
Войвуцька Наталія, студентка ІІІ курсу ,
лауреат Всеукраїнського конкурсу
науково-дослідницьких робіт.