1 грудня – День боротьби зі СНІДом та солідарності з ВІЛ-позитивними людьми

21 листопада 2017 року в Білоцерківському інстиуті економіки та управління проводилася акція до Всесвітнього для боротьби зі СНІДом та солідарності з  ВіЛ-позитивними людими. До нашого інституту приїхали представники Міжнародної організації ЮНІСЕФ, які провели безкоштовну лекцію на тему :

« Поширення ВІЛ/СНІДу, шляхи захисту».

СНІД – синдром набутого імунодефіциту – це остання стадія інфекційної хвороби, що має назву ВІЛ-інфекція. Збудником хвороби є вірус імунодефіциту людини (скорочено ВІЛ), який вражає клітини крові.

Також представники даної організації запропонували всім бажаючим пройти експрес-тест на виявлення ВІЛ/СНІДу в абсолютній стерильності та цілком конфіденційно. Після проходження тесту лікарі надавали кожному інформуючі буклети та засоби контрацепції.

Тому ми, студенти БІЕУ закликаємо всіх відповідально ставитися до свого здоров’я та датримуватися таких правил:

  • уникати випадкових статевих контактів, бо чим більше сексуальних партнерів, тим вищим є ризик інфікування
  • сексуальні стосунки з особами, що вживають наркотики, здебільшого неконтрольовані і вже тому небезпечні. За даними статистики 30 – 50 % осіб, що вживають наркотики ін’єкційним шляхом, інфіковані ВІЛ отож, вірогідність інфікування надзвичайно висока;
  • пам’ятати, що венеричні хвороби сприяють поширенню ВІЛ, а тому їх потрібно терміново лікувати;
  • не застосовувати вже використані, брудні шприци та голки при введенні наркотиків. Для кожної ін’єкції слід використовувати одноразовий стерильний шприц та голку.
  • важливо знати, що вагітні ВІЛ-інфіковані жінки можуть запобігти народженню хворої на ВІЛ-інфекцію дитини, якщо вони якнайраніше звернуться до лікарів, для проведення профілактичного лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *