Відзнака для кращих студентів міста

SONY DSC
Заступник міського голови М. Антонюк та начальник відділу у справах сім’ї та молоді О.Литвинчук під час зустрічі зі студентами

16 жовтня в Білоцерківській міській раді відбулася зустріч заступника міського голови М. Антонюка з кращими студентами навчальних закладів міста, яким відповідно до розпорядження міського голови від 24 вересня 2014 року № 137 Р «Про призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква на 2014-2015 навчальний рік» була призначена стипендія міського голови. 21 кращому студенту, які займають активну громадську позицію та навчаються на добре та відмінно, було сказано багато гарних слів з боку адміністрації міста та відділу у справах сім’ї та молоді. Всім студентам заступник міського голови М.Антонюк вручив свідоцтва стипендіата і стипендію в розмірі 500 гривень  в місяць.

3
Кращі студенти-стипендіати нашого навчального закладу

Від Білоцерківського інституту економіки та управління «Університет «Україна» на 2014 -2015 навчальний рік стипендії міського голови отримали: студентка 5-го курсу економічного факультету Пересунько Яна, студент 3-го курсу соціально-правового факультету Володимир Волошин та  студентка Білоцерківського коледжу ВНЗ «Університет «Україна» спеціальності «Правознавство» Дишлюк Вікторія.

Адміністрація БІЕУ, виховний відділ та студентський парламент щиро вітають студентів нашого вузу з отриманням стипендії міського голови і бажають успіхів, наснаги у навчанні і досягнення поставлених цілей та активної життєвої позиції.