Вінницькі театрали в стінах БІЕУ

16 квітня в Білоцерківський інститут економіки та управління приїхали наші колеги та студенти з Вінницького соціально-економічного інституту.

Проект «ART-TIME» без обмежень» та народний театр-студія «Сьоме небо»за участю молоді з особливими потребами під керівництвом режисера Ревенко Марини Борисівни та координатора проекту Бондар Оксани Петрівни презентували виставу «Над часом».

Постановка драматичної поеми відбулася в рамках проекту «ART-TIME без обмежень», який здійснює громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» спільно з народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова та Театром книги «Прочитання» ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.

Глибоко філософський, життєвий зміст вистави за твором Анни Багряної «Над часом», емоційна та майстерна гра акторів, відповідні, змістовні декорації – все разом, не залишили байдужими нікого з глядачів до проблем людей з обмеженими потребами, до їх життєвих цінностей та особистісних переживань. Ідейність, змістовність, драматичність, музичне оформлення – все  спрямоване на глядача та його розуміння суті вистави.

Вдячні глядачі стоячи аплодували акторам, даруючи квіти та гучні оплески. Всі разом запускали годинник, писали на ньому побажання та розфарбовували маски. Дякуємо акторам театру, режисеру Марині Борисівні Ревенко та Оксані Петрівні Бондар за емоції, які наштовхнули глядачів поміркувати про відносини між різними категоріями людей, а також замислитись над своїм відчуттям часу. Все глядачі  в залі зрозуміли, що час, це той ресурс який ніколи не відновиться.

Бажаємо народній театр-студії «Сьоме небо» творчих злетів на театральній ниві.

Відгуки глядачів вистави:

  1. Наталія Євгенівна Трофименко, старший викладач кафедри «Психологія»

 –  хочу висловити велику подяку  всьому акторському колективу за ті справжні  позитивні емоції, переживання, філософське осмислення часу, які я відчула під час перегляду.  Ми завжди можемо надати підтримку тим людям, які біля нас, і яким потрібна наша увага, турбота, почуття. Коли ми разом, можна здолати  життєві перешкоди та негаразди. Давайте  будемо відчувати один одного!!! І ще – час – він швидкоплинний, бережіть кожну мить і наповнюйте своє життя так, щоб кожен день ви запам’ятали!

  1. Ірина Мостовенко, студентський ректор

– здавалося б, що може бути цікавого в сорока хвилинах акторської гри? Але.. через кілька хвилин не можна було відірвати погляд від головних героїв, де одним із них був візочник, який, незважаючи ні на що, просто неперевершено грав свою роль. Вже посеред спектаклю емоції переповнювали кожного і було нелегко стримувати сльози, навіть викладачам. Акторам вдалося достукатись до більшості глядачів і змусити їх зрозуміти, що час це така річ, яку ні за які гроші не повернути та потрібно завжди цінувати.

Після спектаклю акторський склад на чолі з режисером, подарували нашому інституту чарівний годинник, який постійно нагадуватиме нам про той неперевершений спектакль і про те, що час невпинний і його потрібно берегти.

Безымянный

 

Безымянный1
Запускаємо ЧАС
Слова подяки акторам від Шишковського Петра Вадимовича
Слова подяки акторам від Шишковського Петра Вадимовича
Актори театру та студентський ректор БІЕУ Мостовенко Ірина
Актори театру та студентський ректор БІЕУ Мостовенко Ірина
Розфарбовування масок (майстер-клас)
Розфарбовування масок (майстер-клас)
Народний театр-студія «Сьоме небо» та глядачі БІЕУ
Народний театр-студія «Сьоме небо» та глядачі БІЕУ