БІЕУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ-2016

Останні робочі дні в БІЕУ були досить жвавими: останні іспити, закриття відомостей, письмові звіти та ще багато-багато роботи, щоб «закрити» семестр та календарний рік. Проте, не дивлячись на зайнятість та значну напругу, наші викладачі не втрачали почуття гумору, а працівники відділів підтримували святковий настрій, прикрасивши кабінети новорічними атрибутами.

Напередодні свята колектив Білоцерківського інституту економіки та управління внз «Університет «Україна» вітає усіх з Новим 2016 роком!

Наша адміністрація дякує колективу за гарну роботу і бажає усім працівникам, студентам та просто хорошим людям міцного здоров’я, добробуту та миру.

2_ЮхименкоIMG_7843                        IMG_7831IMG_7805

Викладачі соціально-правового факультету шлють усім таке привітання:

«Нехай магічна чарівність цього свята буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя. Зичимо здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у Ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди. Щиро бажаємо радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай назавжди наповнює Ваші серця!»

IMG_7803IMG_7808

IMG_7802  Юлія Вікторівна Сидоренко (методист соціально-правового факультету): «Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2016-м роком та Різдвом Христовим. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком !»

IMG_7786Наталія Сергіївна Пасічник (кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін): «Шановні викладачі і студенти БІЕУ! Вітаю Вас і Ваші родини з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим! Бажаю Вам і Вашим родинам миру, добра, кохання і добробуту! Нехай 2016 рік буде для Вас радісним, безтурботним і сповненим приємних сюрпризів! Міцного здоров’я та щастя Вам!!!!»

 

 

IMG_7792

Леонід Іванович Коваленко (кандидат біологічних наук, доцент): «Наступний рік – це рік Мавпи і це мій рік (хитро посміхається). Бажаю усім здоров’я, хто ще не має сім’ї– обов’язково мати її в наступному році, в кого ще немає діток, щоб в наступному році вже були, а в кого є дитинка, то щоб в наступному році була друга (і знову хитро посміхається). А ще бажаю мирного Нового року!»

Викладачі економічного факультету підійшли до свого привітання з економічної точки зору:

«Щиро бажаємо усім здоров’я та економічного процвітання як нам, так і нашій країні. Бажаємо усім оптимізму в краще майбутнє. І нехай 2015 рік буде для кожного найгіршим роком в житті. Щоб 2016 та всі наступні роки приносили усім лише позитивні емоції, щирі посмішки та здійснення усіх мрій. І щоб фінансові можливості кожного дозволяли задовольнити найвибагливіші бажання кожного.»

IMG_7790IMG_7788IMG_7835

IMG_7833Марина Сергіївна Бухенська (методист економічного факультету):

«У Новому 2016-му році бажаю всім багато любові, щоб Ви і Ваші сім’ї були усі здорові! Щоб усмішка з лиця весь рік не зникала, а червона мавпочка радіти життю допомагала!»

Виховний відділ та студентське самоврядування шле найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим:IMG_6750

«Шановні колеги та студентство! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир, достаток, наснагу, натхнення, підтримку друзів та колег. Бажаємо, щоб 2016 рік став для Вас багатим на гарні новини, щасливі події, радість та любов. Нехай Рік новий в кожній оселі покладе під ялинку міцне здоров’я, велике людське щастя, благополуччя і Божу благодать. Зі святами!!!»

 

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХИРСТОВИМ!!!

IMG_780631   2241-1-ru-224fd7fe14696b9a20269b4f166f2c19