Благодійність – справа суспільна

В день захисника України, 14 жовтня, що відзначається  разом зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці та з Днем Українського козацтва, студенти Білоцерківського інституту економіки та управління були присутні на міському заході, присвяченому вшануванню пам’яті загиблих воїнів незалежності й територіальної цілісності України.

Студентський парламент, на чолі з головою Катериною Дорошенко та головами комітетів Русланою Царенко та Анною Луценко, під час свого виступу привітали всіх захисників України з їхнім святом,  подякували за мирне небо над нами та побажали військовослужбовцям якомога швидше повернутися до своїх родин.

На заході були присутні дружини та діти загиблих на сході України військовослужбовців. Гончаренко Наталії Михайлівні та двом її синам і Коломієць Інні Валеріївні та її донькам студенти  передали кошти, зібрані під час проведення  благодійної студентської ярмарки «Козацька кухня-2017».

У День захисника України ми ще раз хочемо віддати шану всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу та нашої держави. Ви наша гордість і честь! Ми пишаємося вами і віримо, що Ви обов’язково повернетесь до своїх родин та дітей і станете для них зразком чоловічої мужності, сили і вдосконалості. Зі святом, дорогі наші захисники!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *