День офісного працівника – 2016

Кожна професія, беззаперечно, є надзвичайно важливою у сучасному суспільстві. Для того, щоб підкреслити цю важливість, а також підвести досягнуті результати, визначити основні шляхи майбутнього розвитку галузі, відзначити кращих у своїй справі, відзначаються професійні свята. Призначення цього виду свят – позначити і зміцнити спільність людей однієї професії або одного роду занять. Якщо професійне свято відзначається усім колективом однієї організації, це сприяє формуванню неформальних дружніх зв’язків його учасників і зміцненню колективу.

Для студентів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» професійним є свято – День офісного працівника, яке вже 11 років поспіль відзначається нашими «ДеДешками».

Історія цього свята пов’язана з Днем секретаря, що відзначається у середу останнього тижня квітня і бере початок з Америки, з 60-х років (і це не дивно, адже саме там існувала найбільша кількість офісів, функціонування яких було б неможливим без чіткої та налагодженої роботи секретарів). Ні для кого не секрет, що професія секретаря є найбільш затребуваною. Знаменита актриса Джейн Фонда якось сказала: «Офіс може працювати без шефа, але ніколи – без секретаря!» Саме тому секретарі, а також помічники керівників та офіс-менеджери заслужили те, щоб мати в календарі своє професійне свято.

Святкування Дня офісного працівника завжди проходить весело, пізнавально і в душі кожного залишає лише теплі та приємні спогади. Організаторами проведення заходу, як завжди, виступили четвертокурсники під керівництвом Інни Арсентіївни Кущак, а також за підтримки завідуючої кафедрою документознавства та інформаційної діяльності Олени Петрівни Цвид-Гром.

З року в рік захід набирає все більших обертів, все креативніше та творчо підходять організатори до його проведення. Студенти презентують свої групи найоригінальнішими способами, показують захоплюючі конкурсні сценічні виступи, цікаві номери художньої самодіяльності, вражають талантами та здібностями. Кожна група намагається проявити себе якнайкраще.

Вітаємо наших  документознавців з професійним святом та бажаємо успіхів у майбутній професійній діяльності!00024.MTS_snapshot_00.58_[2016.07.05_11.08.51]

DSC020251
Свої таланти презентують другокурсники
101_0030
Третьокурсники: про майбутню професію з гумором

00025.MTS_snapshot_00.01_[2016.07.05_11.09.51]
Свято добігає до заврешення, студенти хвилюються, журі підводить підсумки
00026.MTS_snapshot_06.55_[2016.07.05_11.11.59]
Директор БІЕУ Петро Іванович Юхименко дякує четвертокурсникам за організацію свята та вручає солодкий подарунок старості Ксенії Лимаренко
oWDbbnQiyt4ZioxBzTPy0U

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *