«Дякуємо за чистий берег»

З приходом весни в нашому місті проводиться ряд акцій екологічного спрямування за участю студентської молоді. Ця весна не стала виключенням.

10 квітня 2019 року в м. Біла Церква міська студентська рада за підтримки управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради провела міську молодіжну екологічну акцію «Чистий берег».

В акції взяли участь студенти та учні навчальних закладів міста. Не залишились осторонь і студенти Білоцерківського інституту економіки та управління «Університету «Україна».

Вже вкотре білоцерківська молодь довела, що небайдужа до проблем довкілля, а саме до долі головної водної артерії міста – річки Рось. Береги, як і інші привабливі місця відпочинку на природі, просто потерпають від сміття.

В ході акції студенти очистили від побутового сміття, гілок дерев та битого скла велику територію прибережної смуги в районі греблі. Працювали добросовісно, злагоджено, завзято під керівництвом директора БІЕУ Новака Ярослава Віталійовича та директора коледжу Коваль Вікторії Сергіївни.

Спільними зусиллями студенти та викладачі зробили ще один крок до чистого та затишного європейського міста. Тому акція «Чистий берег» – це захід свідомих людей, які хочуть зробити корисне для довкілля та для свого рідного міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *