До уваги студентів іноземних навчальних закладів!

У зв’язку зі зверненнями від закладів вищої освіти щодо можливості поновлення студентів, які навчались у закордонних закладах освіти, Міністерство освіти і науки України інформує.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні та інших країнах світу, Міністерство освіти і науки України дозволяє здійснювати поновлення до закладів вищої освіти України студентів, які навчались у закордонних закладах вищої освіти, на підставі сканованих копій документів, які підтверджують навчання у закордонних закладах та рівень опанування відповідних навчальних дисциплін.

Оригінали необхідних документів повинні бути надані впродовж шести місяців після поновлення. У разі неподання відповідних документів або невідповідності зазначеної в них інформації тій інформації, яка була зазначена у сканкопіях, відповідний наказ про поновлення студента скасовується без повернення коштів за фактичний період навчання такого студента.

Факт ознайомлення заявника з наведеними вимогами фіксується в письмовому повідомленні щодо поінформованості про необхідність надання оригіналів документів та підтверджується його особистим підписом під час подання заяви на поновлення.

Додатково звертаємо увагу, що відповідно до Закону України «Про вищу освіту» поновлення здобувачів вищої освіти здійснюється з урахуванням вимог до вступників на відповідні освітні програми, визначеними відповідною цій освітній програмі конкурсною пропозицією в рік набору на неї або в один із наступних років не пізніше подання здобувачем заяви про поновлення.

Водночас інформуємо, що Міністерством підготовлено нову редакцію проекту «Положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у закладах вищої освіти, та надання їм академічної відпустки», в якій, зокрема, передбачено можливість відтермінування запровадження застосування зазначеної норми на час дії карантину та шести місяців після його завершення.

Оригінальний текст

Презентація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *