ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КИЄВЕ МІЙ

Зима цьогоріч довго не хотіла нас залишати. Але нарешті весна вступила в свої права, пробудивши природу та прикрасивши землю зеленню та цвітом. З приходом весни прокинулися і студенти БІЕУ – їм замало одного навчання, вони бажають свята або, принаймні, подорожей. А якщо студенти ще й психологи, то вони добре знають, що потрібно прислухатися до свого внутрішнього «я» і налагоджувати гармонію між зовнішнім та внутрішнім світом.

Отож, 9 квітня студенти групи ПС-21 разом з куратором Пасічник Наталією Сергіївною вирушили у невелику, проте незабутню, мандрівку до столиці нашої неньки-України – славного міста Києва.

IMG_8859

Екскурсія розпочалася біля відомого червоного корпусу КНУ ім. Т.Г. Шевченка. Наступний пункт екскурсійного маршруту – ботанічний сад ім. акад. О.В. Фоміна, а там магнолії цвітуть і душа співає. Далі наші мандрівники прогулялися вулицею Володимирською, оглянули Київський будинок вчителя, Золоті Ворота, потім перенеслися крізь століття, блукаючи біля Софіївського собору, пройшовши Михайлівською площею, оглянули Михайлівський Золотоверхий, потім вулицею Десятинною дійшли до Андріївської церкви, піднялися на Старокиївську гору, де починався Київ, подивилися руїни Десятинної церкви (найдавнішого мурованого храму Русі), прогулялися Андріївським узвозом, піднялися на Замкову гору (Лису гору), далі оглянули Контрактову площу та Поштову площу, прогулялися Хрещатиком і на завершення подорожі відвідали PinchukArtCentre, де познайомилися зі зразками сучасного мистецтва. Втомлені, але задоволені, повернулися додому. І готові знову “гризти граніт науки”)))

IMG_8866IMG_8895IMG_8902IMG_8888IMG_8915