Ярмарка «Козацька кухня»

Покрова Пресвятої Богородиці здавна вважалася захисницею козаків України. Тому, 14 жовтня, в день захисника Вітчизни України (наказ про це свято підписав Президент України саме 14 жовтня) студентський парламент Білоцерківського інституту економіки та управління ініціював проведення ярмарки козацької кухні в кращих українських традиціях.

S
Герб-тризуб із сала

В ярмарці прийняли участь 18 академічних груп, задіяні більше 200 студентів, які з гордістю проспівали гімн України, надавши гарний старт. Студенти з великим бажанням готували різні страви української кухні: млинці, налисники, пиріжки, пампушки, струдлі, узвар. Встановлено рекорд інституту з приготування найбільшого бутерброда із салом у вигляді герба-тризуба України (88 накладанців).

S
Ведучі ярмарки та перша відвідувачка Цвид-Гром О.П.

Господарі своїх страв  в українських костюмах припрошували відвідувачів ярмарки скуштувати саме їхню страву. Українські пісні створювали відповідний настрій.Відбувався благодійний аукціон від ректора інституту Юхименка П. І.

Лотами виступали книги «Теорія фінансів» з автографом та побажаннями автора.За підсумками журі був визначений переможець у конкурсі «Фото-кухня» – перемогу здобула група ПС-21.

S
Оголошення результатів фото-конкурсу «Добра кухня»
S
Розіграш лоту від ректора з підписом автора

Журі, покуштувавши всі страви, визначили переможців у різних номінаціях: «Найсмачніший вареник, млинець, торт, пиріжок, налисник, найекзотичніша страва» та зафіксували рекорд інституту з виготовлення найбільшого накладанця – тризуба із сала.

Ярмарка пройшла весело та ще й з користю. Переповнені патріотичними почуттями студенти – учасники ярмарки, всі виручені за продаж страв кошти перерахували бійцям АТО, а це 1856 гривень, які були потрачені на придбання будівельних матеріалів для утеплення приміщень для зимівлі солдат у м. Волноваха.

8
Благодійна допомога бійцям АТО з м. Волноваха

Адміністрація інституту, виховний відділ навчального закладу та студентський парламент висловлюють подяку старостам та всім студентам академічних груп за проявлений патріотизм та відповідальність до виконання поставленого завдання, а саме: групам ПЗ – 11; 21; 22; 31;  БПЗ – 11; 21; 31; 41; СР – 21; ПС – 11; 21; ФН – 11; 21; ДД – 11; 21; ДЛ – 11; 21; РДЛ – 11.