Інклюзивна освіта в БІЕУ: досвід та перспективи

З 2001 року Білоцерківський інститут економіки та управління співпрацює з різними регіональними відділеннями Фонду соціального захисту інвалідів України з метою відшкодування вартості освітніх послуг студентам з інвалідністю.

Доречі, Білоцерківський інститут економіки та управління Університету «Україна» є єдиним вищим навчальним закладом Київщини, який має 20 річний досвід надання освітніх послуг особам з інвалідністю.

З початку створення навчального закладу в його стінах було здійснено підготовку  більше 600 фахівців з інвалідністю зі спеціальностей: право; фінанси банківська справа та страхування; психологія; соціальна робота; інформаційна,  бібліотечна та архівна справа.

11 лютого 2020 року в Білоцерківському інституті економіки та управління Університету «Україна» відбулася зустріч з представниками Київського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів.

Під час розмови з директором відділення – Подорожним Сергієм Михайловичем було проаналізовано 20-річний досвід співпраці з Київським обласним відділенням фонду соціального захисту інвалідів та сплановано стратегію подальшого співробітництва.

Було проаналізовано досвід роботи в цьому напрямку, скоординовані  спільні плани та розроблена концепція подальшого розвитку і розширення інклюзивного простору для осіб з інвалідністю в Білоцерківському інституті економіки та управління Університету Україна.

Висловлюємо подяку представникам КОВФСЗІ: директору – Подорожному Сергію Михайловичу, начальнику сектору Комісаровій Юлії Валеріївні та Михиді Ірині за теплу конструктивну зустріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *