26-28 травня 2016 року на базі Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» відбулася ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Удосконалення інформаційно-ресурсного забезпечення освіти і науки в умовах євроінтеграції», співорганізаторами якої виступили Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (м. Київ); Білоцерківський інститут економіки та управління Університету «Україна» (м. Біла Церква), Німецько-українське наукове об’єднання ім. Юрія Бойка-Блохина (м. Мюнхен, Німеччина), Малопольська вища школа в Бжеску (м. Тарнов, Польща), Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» (м. Біла Церква), Кафедра книгознавства та бібліотекознавства Київського національного університету культури і мистецтв (м. Київ), Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ).
Метою проведення подібного наукового заходу було обговорення основних положень та аналіз шляхів удосконалення інформаційно-ресурсного забезпечення вищої освіти і науки у контексті інтеграції до європейського освітнього простору.
Робота конференції проводилася за такими напрямами:
- впровадження та застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в системі вищої освіти в умовах євроінтеграції;
- оновлення цілей і змісту вищої освіти з урахуванням світового досвіду та принципів сталого розвитку;
- модернізація структури, змісту та організації освіти на засадах компетентного підходу;
- розвиток наукової та інноваційної діяльності в системі професійної підготовки майбутніх фахівців;
- забезпечення системного підвищення якості освіти на інноваційній основі, сучасного психолого-педагогічного та науково-методичного супроводження навчально-виховного процесу;
- інформатизація освіти, вдосконалення бібліотечного та інформаційно-ресурсного забезпечення освіти і науки;
- електронні засоби та дистанційні технології у навчанні;
- удосконалення мовної, інформаційної, екологічної, економічної, правової підготовки студентів та магістрантів;
- характерні особливості сучасної інклюзивної освіти.
Участь у конференції взяли близько 90 осіб – докторів та кандидатів наук, викладачів внз та загальноосвітніх шкіл, фахівців освітньої та бібліотечної сфери, а також магістрантів.
Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань, організованих на високому науково-теоретичному рівні. Представлені доповіді послугували плідним підґрунтям для обміну думками та дискусій із зазначеної проблематики. За результатами двох днів роботи конференції відбулось вручення сертифікатів учасникам конференції.
У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції буде опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції.
Програма_Титулка_ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція_2016
Програма_ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція _2016
Кирій С.В._Інф забезпечення користувачів шляхом проведення наук-педагог лекторію
Соколов А.В._Фінансування наук та наук-техн діяльності в Укр в ум євроінтеграції
Царенко Т.М._Цифрові інф-комунік техн у забезп наук роб в університеті в ум глобалізації
Висловлюємо подяку Романченко Інні Григорівні, заступнику директора з наукової роботи БІЕУ, за активну участь в організації та проведенні конференції !