Міська молодіжна акція-конкурс “Чистий берег”

17 квітня 2018 року в місті відбулася щорічна міська молодіжна екологічна акція-конкурс – «ЧИСТИЙ БЕРЕГ» на краще впорядкування прибережної смуги річки Рось за участю студентів вищих навчальних закладів м. Біла Церква.
Береги р.Рось просто потерпають від сміття. Скляні і пластикові пляшки, одноразовий посуд, обгортки, целофанові пакети, черепки посуду і бите скло, загублені черевики, автомобільні шини і…багато чого іншого. Такі неприємні «знахідки» чекали на наших студентів. Всі гуртом взялися прибирати прибережну смугу, зносити та вивозити сміття – і не встигли озирнутися, як вже приємно оком кинути, хочеться вже помилуватися краєвидом Росі, відпочити тут…Ще й коли поряд плаває пара лебедів!!!
Працювали всі добросовісно, злагоджено, завзято під керівництвом директора Білоцерківського інституту економіки та управління Новака Ярослава Віталійовича.
Проведення таких заходів, на нашу думку, сприяє не лише екологічному вихованню молоді, а й виховує у студентів почуття колективізму, злагоди, взаємодопомоги, розвиває уміння самостійно та ефективно працювати.
«Знай, якщо ти смітиш, не думай, що тебе ніхто не бачить! Тебе бачить Сонце…»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *