Пора генеральних прибирань

В цьому році студенти нашого навчального закладу прибирали в усіх куточках міста. Мабуть, наші студенти якісно та відповідально відносяться до  завдань, які пропонують їм  Білоцерківська міська рада та відділ у справах сім’ї та молоді, тому і роботи  цієї весни у нас побільшало.

На цей раз, після успішного прибирання берега річки Рось, бульвару Комсомольський, фарбування металевих придорожніх загорож, наводили ми порядки на спортивних майданчиках прибудинкових територій по вулиці Леваневського, 18, 22 та 47/1. Дружнім студентським колективом під керівництвом заступника директора по господарській частині Петренко Віри Петрівни,  виховного відділу, студентської ради та за сприяння деканів соціально-правового факультету Новака Я. В., декана економічного факультету Півторака М. В. та завідуючого кафедри «Правознавство» Сидоренка В. В., ми швидко і якісно прибрали території всіх трьох спортивних майданчиків.

На згадку про цей захід моменти прибирання фотографувала наша незмінна майстриня фотографічної справи Даша Романенко.

Дякуємо студентам груп ФН-41, ПЗ-21, ПЗ-22, БПЗ-21 та студентському самоврядуванню за якісне прибирання спортивних майданчиків.

Карпова О.О. , виховний відділ

Безымянный1

Безымянный2

Безымянный3

Безымянный4

Безымянный5

Безымянный6

Безымянный7