Психологічна підготовка до ЗНО: зустріч зі школярами м. Володарка.

Адміністрація та представники Білоцерківського інституту економіки та управління: Новак Ярослав Віталійович, Півторак Михайло Вікторович, Карпова Оксана Олександрівна та Трофименко Наталія Євгенівна завітали в гості до старшокласників Володарської школи № 1, № 2 та  Аграрного ліцею.

Приїхали ми з доброю місією – допомогти дітям психологічно підготовуватися до здачі ЗНО. Такі подорожі стали традиційними для нашого закладу. Своїми знаннями та рекомендаціями з випускниками шкіл ділилася практичний психолог, арт-терапевт, старший викладач кафедри «Психологія» БІЕУ – Трофименко Наталія Євгенівна.  

Як підготовуватися до здачі ЗНО без страху та тривоги? 
Просто і спокійно, усвідомлено та з гумором, виконуючи ті психологічні рекомендації, вправи, дихальні техніки, які діти відчули на собі.
Дуже вразили старшокласники – їх очі з самого початку були серйозними, настороженими, але після цікавих вправ по залу пройшлась позитивна енергетика. Спостерігачів не було: працювали і класні керівники, і представник Володарського управління освіти.

Ми всі отримали добрий заряд позитиву, тому що ще одна дитяча спільнота зрозуміла, що ЗНО – це лише один із етапів їхнього життя і не такий він вже і страшний!!! У таких дітей все вийде!!!

Дякуємо за організацію заходу Володарському управлінню освіти та Володарській школі № 1 за гостинність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *