Свято наших викладачів

По-між багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. В перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

29 вересня 2017 року педагогічний  колектив Білоцерківського інституту економіки та управління  урочисто відзначив свято до Дня працівника освіти. Цікаві конкурси, щирі вітання випускників інституту, запальний танок від представників студентського парламенту та вручення викладачам сертифікатів,  за результатами опитування студентів – все це ще більше підкреслило святковість цього осіннього дня.

«Це свято вразило нас дружелюбністю наших викладачів, – діляться своїми враженнями студенти першого курсу. Студенти різних груп доклали багато зусиль, щоб привітати викладачів та надати святу позитивного емоційного рівня. Нам хотілося б провести багато різних свят в дружньому сімейному колі наших викладачів та студентів».

Весь студентський колектив ще раз вітає всіх педагогів з професійним святом та бажає, щоб яскрава зірка Вашої геніальної особистості продовжувала зігрівати серця студентів благодатним теплом мудрості і любові! Будьте такими ж милими, добрими, даруйте всім свої посмішки і позитивний настрій і ведіть нас до нових незвіданих далей, високих вершин миру і добра!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *