Свято працівника освіти

Осінній ранок 3 жовтня в Білоцерківському інституті економіки та управління почався святково.

1
Творчі викладачі намалювали портрет студента БІЕУ 2015 року

День працівника освіти в закладі відзначали просто, але дуже креативно. Вітальні листівки, стінгазети, повітряні кульки, приємна музика – створювали позитивний настрій викладачам інституту.

3
Олена Малишева з програми «Жити здорово». Ректор інституту – це вже діагноз

 Святкові позивні закликали викладачів на концерт до ошатної зали. І тут всі потрапили на власний канал «БІЕУ-1» зі святковою програмою передач, де в гості приходила Ольга Фреймут з програми «Ревізор». Передача «Орел і решка» провела експеримент, як вижити студенту БІЕУ в стінах альма-матер на 10 гривень в день, що дають студенту батьки. На каналі «Культура» творчі викладачі малювали портрет студента БІЕУ-2050. Олена Малишева встановлювала музичні діагнози викладачам в програмі «Жити здорово», Олександр Васильєв з програми «Модний вирок» та його героїня Маша брали приклад з викладачів інституту стильно одягатися та наслідувати моді, а Дмитро Комаров з програмою «Світ навиворіт» потрапили у Ватикан, де сам Папа Римський вітав колектив БІЕУ з професійним святом.

6
Танцювальний колектив «Креатив» (оновлення)

Протягом перегляду передач на каналі «БІЕУ-1» викладачів вітали творча група студентів з власного «Х-фактора»: Москаленко Карина (група ПЗ-11), Пересунько Яна (група МДД-51), танцювальний колектив «Креатив-оновлений», гурт «РУМ-26» та Конвісар Микола і Задуміна Катерина (групи СР-31 та СР-21) чарівними піснями та глибоко життєвою танцювальною композицією.

Наші артисти, вони ж студентська рада інституту та викладачі БІЕУ

Фінальна пісня «Як у нас на Україні» та паперові голуби, як обереги мирного буття, подаровані викладачам, підняли всіх глядачів-викладачів зі своїх місць і гучними оплесками дякували студентам-організаторам за чудовий концерт і приємний настрій.

9
Святкові листівки від студенства викладачам інституту

Адміністрація та весь колектив інституту висловлюють подяку за креативну ідею проведення свята супер творчому викладачу Панченко Марині Григорівні та студентському самоврядуванню і талановитим студентам за організацію та проведення чудового творчого концерту з нагоди Дня працівника освіти, а саме: Мостовенко Ірині (студ. ректор), Бабченко Надії (студ. проректор), Романенко Дарині (секретар студ. ради), Ніколаєву Сергію (студ. декан соціально-правового факультету), Кручко Карині (студ. декан економічного факультету), Масальській Олені та Москаленко Карині (комітет культурно-дозвіллєвої діяльності), Трохимчук Катерині (комітет національно-патріотичного виховання), Крупі Максиму та Тимчику Віталію (спортивний комітет), Волошину Володимиру та Голошевичу Ярославу (інформаційний комітет), Пересунько Яні, Довгаль Олені, Підручному Дмитру, Конвісару Миколі та Задуміній Катерині і сподівається на подальшу творчу діяльність студентської ради і всього студентства навчального закладу. ТАК ТРИМАТИ!

Карпова Оксана Олександрівна – виховний відділ.