Свято весни і краси

Весна… Переступивши снігові замети, весна озветься до нас радістю пробудження, небесною блакиттю, пташиним співом. Земля оживе і у серця постукає надія. Надія, що всі негаразди, як і зима, минуть, відлетять і світ оновиться. А оновлення ми завжди пов’язуємо з прекрасною половиною людства – з жінкою. І з березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить свято всіх жінок  – 8 Березня.

Напередодні жіночого свята подарунком для викладачів Білоцерківського інституту економіки та управління стали позитивні емоції та прекрасний настрій від концерту білоцерківських митців. Зачарували звуки ліричного співу  Григорія Музики та Наталії Пренделас під фортепіанний супровід композитора Євгенія Дондука, дотепні жарти Володимира Дідківського викликали посмішку на обличчях присутніх, а солодкі подарунки від студентської сім’ї навчального закладу заряждали гормоном щастя. Свято подарувало всім присутнім веселий  настрій і великий заряд позитиву. Неймовірні емоції викладачів залишилися на світлинах.

Жіночий колектив БІЕУ дякує чоловікам-викладачам та студентському парламенту – Скалецькій Євгенії, Мірошніченку Євгенію, Швидкій Юлії, Ходаківському Олегу, Полтавцю Артему, Тихону Віктору та Луценку Денису за креативний підхід до організації та проведення свята.

Сильна половина навчального закладу вітає жіноцтво БІЕУ і бажає бути завжди чарівними, як сама весна, щасливими і окриленими від турботи і уваги коханих. Хай шанують та поважать ваш професіоналізм колеги по роботі, а життя  тішить вас гарними новинами і щасливими подіями, додаючи наснаги і наповнюючи кожен день добром. А ми завжди будемо поряд, щоб ви були захищені і відчували підтримку і любов сильної половини людства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *