Свідоцтва стипендіатів міського голови вручені!

19 жовтня 2017 року відбулося урочисте вручення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації міста Біла Церква на 2017-2018 навчальний рік.

В цьому році кандидатами на отримання стипендії міського голови  від Білоцерківського інституту економіки та управління стали Дорошенко Катерина, студентка 3 курсу, спеціальність «Психологія» та Ходаківський Олег, студент 3 курсу, спеціальність «Правознавство».

Вручення даної стипендії пройшло в новому форматі: за круглим столом студенти-стипендіати ділилися своїми враженнями про молодіжну міську політику, громадську діяльність та читали власні вірші.

Заступник міського голови зазначила, що в Білій Церкві доброю традицією є відзначення стипендіями міського голови кращих студентів вищих навчальних закладів, акцентувала увагу на необхідності залучення молоді до активної участі в суспільному житті міста. Ольга Настіна наголосила, що стипендіати міського голови, без сумнівно, є прикладом для своїх однолітків, передала слова вдячності їхнім педагогам та батькам за участь у становленні молоді, побажала всім залишатися такими ж дієвими, успішними, працювати та розвиватися й завжди вірити в свої сили.

Варто згадати, що саме в цьому році виповнилося 20 років з моменту вручення перших стипендій міського голови.

Вітаємо наших студентів з отриманням свідоцтва стипендіата міського голови та бажаємо Катерині і Олегу сприяти покращенню іміджу інституту в місті та за його межами, поповнюючи своїми іменами Золотий фонд студентів БІЕУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *