ТЕОРЕТИЧНЕ ТА ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ: ЕКСКУРСІЯ НА ТОВ «БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ЗАВОД «ТРІБО»

10 вересня 2015 року студенти Білоцерківського інституту економіки та управління та Білоцерківського коледжу ВНЗ «Університет «Україна» разом з начальником виховного відділу Карповою Оксаною Олександрівною здійснили захоплюючу подорож на місцевий завод «Трібо». Екскурсія мала ознайомчий характер, під час якої студенти отримали велику кількість інформації про виробничі процеси. Ефективна робота невеликої кількості працівників в цехах та чистота на території справили позитивне враження на молодих відвідувачів.

1

jjlb_W42g1s

ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо» є виробником фрикційних і гальмівних виробів. На сьогоднішній день підприємство одне з найбільших східноєвропейських виробників та володіє самим передовим технологічним оснащенням серед заводів країн СНД.

Кількість найменувань, яке виробляє підприємство перевищує три сотні виробів, які застосовуються на вантажних автомобілях, кар’єрній техніці, бурових установках, залізничному транспорті, сільськогосподарських тракторах тощо. Крім цього, підприємство виробляє ущільнюючі і гальмівні листові матеріали.

kjV8GL3bAPs

mXnbQ0I3T-k

Максимальна увага приділяється контролю якості продукції. Контроль якості на всіх етапах виробництва проводиться атестованою за всіма європейськими стандартами заводською лабораторією. На заводі забезпечено стовідсотковий вхідний контроль сировини та матеріалів.

Фахівці ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо» розробляють та впроваджують нові технології, які дозволяють швидко реагувати на зміни світових тенденцій, зв’язаних із зростанням вимог споживачів.

Q2n91GAJJPA

COu9y5j36ks

Основною стратегічною політикою  підприємства є орієнтація на високу якість продукції з урахуванням конкретних потреб споживачів, розширення асортименту продукції, розробка нових видів продукції, підтримання репутації надійного та перспективного партнера на вітчизняному та зарубіжному ринках.

v6QWRjafBdU

xrkGzAHgQa4

 

Усі студенти одноголосно відмітили, що екскурсія була не лише пізнавальною, але і досить цікавою, а головне – потрібною. Адже поєднання теоретичного навчання з практичним виробництвом сприяє формуванню висококваліфікованих спеціалістів. Саме такими і хочуть бути БІЕУшки!.

Q6YXxk_fWiY