Вітаємо з перемогою!

Початок зими приніс Білоцерківському інституту економіки та управління гарну новину: на Всеукраїнському студентському фестивалі творчості «Сяйво надій» в номінацїї «Спортсмен року» перемогу здобула наша студентка третього курсу спеціальності «Фінанси та кредит»  та спеціальності «Психологія» Нікітюк Ольга. Фестиваль проводиться з метою соціальної адаптації та інтеграції в суспільство студентської молоді з інвалідністю.

Наша Ольга здобула перемогу в номінації своєю кропіткою працею та незламним духом. Протягом 5-ти років вона професійно займається бочою (гра з м’ячами, параолімпійський вид спорту), разом з командою представляє не тільки місто Білу Церкву і Київську область, а  і України. Виступає як в індивідуальній, так і в командній дисциплінах на різних Всеукраїнських змаганнях.

Ольга дворазовий бронзовий призер Чемпіонату України в 2013 та 2016 роках.  В травні 2017 року стала Чемпіоном України в командній дисципліні та Кандидатом в майстри спорту України.

Перелік спортивних досягнень:

2013р – 3  місце на Чемпіонаті України з бочі в м. Євпаторія;

2015р. – 2 місце на Відкритому Кубку з бочі  в м. Нова Каховка;

3 місце (індивід. дисципліна) і 1 місце (командна дисципліна) на Відкритому Кубку з бочі в м. Жовті Води;

3 місце  на Чемпіонаті Київської обл. з бочі;

2016р. – 1 місце на Відкритому Чемпіонаті Київської обл. з бочі; 

3 місце на Чемпіонаті України з бочі в м. Одеса  (командна дисципліна і індивід. дисципліна), а також на Відкритому Кубку з бочі в м. Жовті Води (командна дисципліна);

 2017 р. – 1 місце на Чемпіонаті України з бочі в м. Одеса  (командна дисципліна); 1 місце на Відкритому Кубку з бочі, в м. Жовті Води. (командна дисципліна).

Нікітюк Ольга майстерно поєднує і спорт, і навчання. Навчаючись одразу на двох спеціальностях, вона отримує тільки найвищі бали. Викладацький та студентський колективи вітають Ольгу з перемогою та бажають їй не зупинятися на досягнутому, а йти вперед і тільки перемагати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *