Всеукраїнська науково-практична cтудентська інтернет-конференція

В холі інституту усіх зустрічали студенти-документознавці, які реєстрували учасників та надавали консультації

 

Директор БІЕУ Юхименко П.І. та завкафедрою суспільно-гуманітарних дисциплін Пасічник Н.С.

19 квітня 2016 року у Білоцерківському інституті економіки та управління відбулась Всеукраїнська науково-практична студентська інтернет-конференція «Теорія та практика сучасних економіко-правових, соціально-психологічних та соціально-комунікативних проблем».

 

 

Роботу конференції відкрили директор Інституту, доктор економічних наук, професор Юхименко Петро Іванови та заступник директора з наукової роботи, кандидат історичних наук Романченко Інна Григорівна.

 

Окрім студентів нашого інституту участь у конференції взяли також студенти різних  навчальних закладів Київської області: Київського університету імені Бориса Грінченка, Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв, Київського національного університету культури і мистецтв, Національного авіаційного університету, Білоцерківського коледжу сервісу і дизайну та ін.

На пленарному засіданні з великою цікавістю заслухали та обговорили доповіді:

  1. Трохимчук Катерини Федорівни (гр. ДД 31, Білоцерківський інститут економіки та управління) «Шляхи до грантового фінансування студентської молоді». Науковий керівник:кандидат історичних наук, професор Романченко І. Г.
  2. Мостовенко Ірини Володимирівни (гр. ПС-21, Білоцерківський інститут економіки та управління) «Петриківський розпис: з давнини до сьогодення». Науковий керівник: кандидат історичних наук, доцентПасічник Н. С.
  3. Батенко Карини Геннадіївни (гр. ПС-21 Білоцерківський інститут економіки та управління) «Прокрастинація як психологічний синдром сьогодення». Науковий керівник: старший викладач кафедри «Психологія»Трофименко Н. Є.

    Анастасія Бердак презентує свою доповідь про Миколу Хвильового
  4. Гребенюк Юліани Ігорівни (гр. Д-3, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну) «Савченко – наша Надія». Науковий керівник: Пренковська В. О.
  5. Бредак Анастасії Євгенівни (гр. М-1, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну) «Микола Хвильовий – речник українського відродження». Науковий керівник: Яременко Н. В.

Засідання секцій відбулися згідно з програмою. Матеріали конференції будуть сформовані в електронний збірник. Дякуємо за цікаві доповіді та активну участь! Надіємось й надалі на спільну співпрацю!

Програма Всеукр наук-практ cтуд інтернет-конференц 2016

Секція «Трансформаційні процеси соціальних комунікацій в Україні в умовах євроінтеграції», голова секції: Цвид-Гром Олена Петрівна
Секція «Правове регулювання суспільних відносин», голова секції: Сидоренко Віталій Вікторович
Секція «Суспільно-політичні та соціокультурні аспекти розвитку українського суспільства», голова секції: Пасічник Наталія Сергіївна
Секція «Фінансові аспекти соціально-економічного розвитку України», голова секції: Клокар Олег Олександрович
Секція: «Економіка України на шляху соціально-економічних перетворень», голова секції: Півторак Михайло Вікторович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *