Випускний вечір БІЕУ

12 липня 2018 року в ошатній залі Будинку органної музики Білоцерківський інститут економіки та управління та Білоцерківський коледж випустили в самостійне життя понад 130 випускників великої родини вчорашніх студентів-бакалаврів та молодших спеціалістів.

Піднесений початок свята – виступ Заслуженої артистки України Тетяни Орлової, щирі слова вітань директора інституту Ярослава Віталійовича Новака та викладачів вузу, тандем неперевершених ведучіх-психологів – щойно дипломованої Ірини та досвідченої і цій галузі Наталії Євгенівни, радісне хвилювання випускників, сльозинка в очах присутніх в залі батьків і гостей, мелодійний спів випускниці спеціальності «Психологія» Мостовенко Ірини – такі емоції вирували на випускному балу інституту економіки та управління. Останньою настановою колективу БІЕУ всім випускникам були слова про те, що покидаючи навчальний заклад дипломованими фахівцями різних галузей не забували, що справжні скарби – це скарби людської душі: доброта, щирість, совість. І отримавши диплом освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» не зупинялись, а  продовжували навчання на бакалавраті та магістратурі в стінах рідного інституту.

Тож вітаємо всіх випускників Білоцерківського інституту економіки та управління та Білоцерківського коледжу з отриманням дипломів та бажаємо, щоб ваша життєва дорога була барвистою, яскравою та світлою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *