ЗІРОЧКА БІЕУ НА «ШАМРАЇВСЬКИХ ЗОРЯХ-2016»

Учасники фестивалю

16-17 вересня 2016 р. у мальовничому селі Шамраївка, що на Сквирщині, відбувся ІІ обласний фестиваль патріотичної пісні “Шамраївські зорі”, який проводився за сприяння управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації та Київського обласного центру народної творчості.

У фестивалі взяли участь близько 38 молодих виконавців Київщини, серед яких і Анна Плівачук, студентка І курсу напряму підготовки «Фінанси, банківська справа та страхування» Білоцерківського інституту економіки та управління.

Голова журі В. Литовченко

Оцінювало виступи поважне журі, у складі якого: заслужена артистка України Астрая (Альона Петрова), заступник начальника управління культури, національностей та релігій – начальник відділу культури, мистецтв та охорони культурної спадщини Віталій Томнюк, викладач вокалу, концертмейстер Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського Ірина Гужель, голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва, кандидат історичних наук Влада Литовченко.

Надзвичайною і радісною подією для нас є те, що наша Аня не загубилася в натовпі творчих особистостей Київщини і полонила своїм співом вимогливе журі, ставши лауреатом ІІІ премії фестивалю!

Дружній колектив БІЕУ щиро вітає Анну Плівачук з її вдалим виступом на «Шамраївських зорях» і зичить подальших творчих злетів!!!

0azilarlrc8
Анна Плівачук, Астрая та Влада Литовченко

%d0%bf%d0%bb%d1%96%d0%b2%d0%b0%d1%87%d1%83%d0%ba

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *