Зустріч з Петром Іларіоновичем Розвозчиком

В Білоцерківському інституті економіки та управління кожного дня вирують події. І сьогоднішній день не став виключенням. В актовій залі відбулася зустріч з заслуженим вчителем України, членом Національної спілки письменників України, членом Золотого фонду м. Білої Церкви, лауреатом регіональної літературно-мистецької премії ім. І. Нечуя-Левицького – Петро Розвозчик.
Петро Іларіонович почав свій виступ зі слів свого духовного наставника Василя Симоненка: “Світ який – мереживо казкове! Світ який – ні краю, ні кінця. Зорі, трави, мрево світанкове, магія коханого лиця…” Автор ознайомив всіх присутніх зі своєю збіркою “Сувій дороги”, яка нещодавно побачила світ. Поет читав власні вірші про весну, зарядивши слухачів бадьорим, сонячним настроєм. А потім всі слухали поезію про Україну, її історію. Роздуми автора про Батьківщину, про складнощі української долі, про життєву дорогу кожного українця, змушували студентів замислитися про сучасне і майбутнє нашої держави.
Мова – генетичний код нації. Вона потрібна кожному з нас, як хліб, повітря і вода, – наголосив автор, звертаючись до поезії “У храмі слова…” І МИ, УКРАЇНЦІ, ПОВИННІ ШАНУВАТИ РІДНУ МОВУ, ЯК НАЙДОРОЖЧУ СВЯТИНЮ!!!

Колектив БІЕУ вітає Петро Розвозчик з виданням чергової збірки “Сувій дороги” та бажає наснаги і подальших творчих здобутків!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *