ЗУСТРІЧ З ОЛЕКСАНДРОМ ВИГОВСЬКИМ

123 березня 2016 року ініціативна група студентів БІЕУ (Липовенко А. (ДЛ-11), Дейдиш А. (ПС-11), Зоренко В. (ФН-11), Яценко Д. (ФН-11), Пристилий С. (ДЛ-21), Вергуляцький М. (ДДЛ-21), Трохимчук К. (ДД-31)) та проректор з наукової роботи БІЕУ, кандидат історичних наук Романченко Інна Георгіївна були присутні на зустрічі з білоцерківським літератором, журналістом, лауреатом міської літературно-мистецької премії ім. І. С. Нечуя-Левицького  Олександром Виговським.

Зустріч з митцем відбулася з нагоди його ювілею, який автор відсвяткував 18 березня. Ініціаторами події став колектив бібліотеки-філіалу № 8, який і запросив нашого талановитого земляка до себе в гості. В читальній залі бібліотеки панувала святкова атмосфера. Серед присутніх були і молоді читачі, і друзі та колеги журналіста Олена Лук`янець (газета «Копейка»), Богдан Храбуст (газета «Громадська думка»), літератор і друг Олена Мартузаєва. Запрошена на гостину завідувачка бібліотеки №3 Ксенія Гнуда артистично прочитала оповідання автора з його книги «Новосвітські батюшки та матушки», а громадський діяч і меценат бібліотеки Сергій Істомін вручив ювіляру невеликий подарунок. До речі, БІЕУшки також мали скромний подарунок – творчо зроблені слайд-шоу про життя і творчість літератора.

Ведуча заходу – завідуюча бібліотекою Світлана Хмільова подякувала ювіляру за його оригінальну талановитість і надала йому слово. Від такої гостинності пан Виговський трохи розгубився, але сказав, що хотів. Коротко, лаконічно із словами подяки і надії до Бога, бо все в його руках.

Присутні вітали ювіляра щирими оплесками. І слід відмітити, що попри величезний літературний і мистецький дар в якості художника-різьбяра по дереву скульптурних композицій-мініатюр, відомий в журналістиці, пан Олександр є дуже скромною людиною і непересічною особистістю.

Вважаємо, що видані твори Олександра Виговського гідні визнання, їх потрібно популяризувати, обговорювати, а нові починання автора – заохочувати й підтримувати.

Щиро дякуємо Олександру Виговському за цікаву зустріч, бажаємо натхнення і чекаємо нових робіт.

Катерина Трохимчук (гр. ДД-31), студентський декан економічного факультету

3 4