Проект «Хата на тата» в стінах БІЕУ

Жовтень був насиченим на події для колективу та студентів навчального закладу. Непередбачуваним заходом для Білоцерківського інституту економіки та управління була участь у проекті каналу СТБ «Хата на тата».

Головним героєм проекту був тато студента спеціальності «Правознавство» Бондаря Сергія – Сергій Михайлович. Одним із завдань проекту для Сергія та його тата було збудувати спортивний майданчик для гри у міні-футбол (Сергій є гравцем інститутської футбольної команди).

Завдання видалося дуже складним – потрібно було вирубати дерева та кущі, вивезти сміття, пофарбувати стіни, розрівняти територію майданчика трактором та завезти щебінь. Ініціативу допомогти будувати спортивний майданчик, наводити лад та чепурити футбольне поле виявили бажання студенти групи ПЗ-11, де навчається Сергій та студентське самоврядування – Крупа Максим та Ніколаєв Сергій (БПЗ-21), Бабченко Надія, Тимчик Віталій та Підручний Дмитро (ФН-21), Мостовенко Ірина (ПС-11), Романенко Дарина (ДД-11) та працівники інституту: Юхименко П.І., Шишковський П.В., Зубченко М.О., Карпова О.О., Конюх Б.М., Симоненко Н.П., Загурська С.М.

Завдяки фінансовій підтримці адміністрації навчального закладу та спільним зусиллям студентів, завдання було успішно виконано. Весь студентський та викладацький колектив чекають на старт 4 сезону «Хата на тата» в січні місяці на каналі СТБ.

Керівництво каналу СТБ та знімальна група проекту «Хата на тата» побажали спортсменам перемог у футбольних матчах, а колективу інституту успіхів та процвітання.

Виховний відділ та студентська рада

Один коментар

Коментарі закриті.